MAL215976221E3
Manufacturer:Vishay
Avnet Manufacturer Part #: MAL215976221E3
Secondary Manufacturer Part#: MAL215976221E3
Description Value
220 uF
20%
Snap-In
0.47 mOhm
10 mm
5000 hours @ 105°C
105 °C
-25 °C
Polar
30 mm
35 mm
1150 mA
400 V