IHLP2020BZER1R0M01
Manufacturer:Vishay
Avnet Manufacturer Part #: IHLP2020BZER1R0M01
Secondary Manufacturer Part#: IHLP2020BZER1R0M01
Description Value
20 Ohm
1 uH
±20%
2020 [5050 Metric]
Shielded
2 mm
5.18 mm
IHLP-2020BZ-01 Series
5.18 mm
7 A
16 A