CRCW0805280KFKEA
Manufacturer:Vishay
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: CRCW0805280KFKEA
Secondary Manufacturer Part#: CRCW0805280KFKEA
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.125 mW
2 mm
CRCW e3 Series
1.25 mm
AEC-Q200
280 kOhm
1
Thick Film
General Purpose
100 ppm/K
150 V