CRCW080510R0JNEA
Manufacturer:Vishay
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: CRCW080510R0JNEA
Secondary Manufacturer Part#: CRCW080510R0JNEA
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.125 mW
2 mm
CRCW e3 Series
1.25 mm
AEC-Q200
10 Ohm
5
Thick Film
General Purpose
200 ppm/K
150 V