ACASN1002E1003P1AT
Resistor, Array, 10 kOhm/100 kOhm, ± 0.25%, 200 mW, 2 Resistors, Isolated, 0606 [1616 Metric], Convex, Surface Mount, Thin Film
Manufacturer:Vishay
Avnet Manufacturer Part #: ACASN1002E1003P1AT
Secondary Manufacturer Part#: ACASN1002E1003P1AT
Description Value
Isolated
2
125 °C
-55 °C
0.15 W
125 mW
0.45 mm
1.5 mm
ACAS 0606 AT Series
1.6 mm
AEC-Q200
0.25
Surface Mount
Thin Film
Convex
Array
25.0000 ppm/°C
75 V