593D156X06R3A2TE3
Manufacturer:Vishay
Avnet Manufacturer Part #: 593D156X06R3A2TE3
Secondary Manufacturer Part#: 593D156X06R3A2TE3
Description Value
15 uF
2 Ohm
A
MSL 1 - Unlimited
125 °C
-55 °C
1.6 mm
3.2 mm
3.2 x 1.6 x 1.6
6.3 V