173D395X0015VW
Manufacturer:Vishay
Avnet Manufacturer Part #: 173D395X0015VW
Secondary Manufacturer Part#: 173D395X0015VW
Description Value
3.9 uF
125 °C
-55 °C
2.79 mm
7.37 mm
15 V