173D395X0006UW
Manufacturer:Vishay
Avnet Manufacturer Part #: 173D395X0006UW
Secondary Manufacturer Part#: 173D395X0006UW
Description Value
3.9 uF
125 °C
-55 °C
2.41 mm
6.6 mm
6 V