152D476X0050S2B
Manufacturer:Vishay
Avnet Manufacturer Part #: 152D476X0050S2B
Secondary Manufacturer Part#: 152D476X0050S2B
Description Value
47 uF
125 °C
-55 °C
8.92 mm
19.96 mm
50 V