C3P24D25-T1
Manufacturer:Teledyne Relays
Avnet Manufacturer Part #: C3P24D25-T1
Secondary Manufacturer Part#: C3P24D25-T1
Description Value
30 mA
DC
30 V
2500 V
Through Hole
25 A
Thyristor
AC
280 V