CSJ-SGFB-200-MHF4
Cable Assembly, MHF4-Type Plug to SMA Bulkhead Jack, 200 mm
Manufacturer:TE Connectivity
Avnet Manufacturer Part #: CSJ-SGFB-200-MHF4
Secondary Manufacturer Part#: CSJ-SGFB-200-MHF4
Description Value
7.9 in
200 mm
0.81mm Coaxial
MHF4-Type Plug
SMA Bulkhead Jack
50 Ohm