CSH-SGFB-200-UFFR
Cable Assembly, U.FL Plug to SMA Bulkhead Jack, 200 mm
Manufacturer:TE Connectivity
Avnet Manufacturer Part #: CSH-SGFB-200-UFFR
Secondary Manufacturer Part#: CSH-SGFB-200-UFFR
Description Value
7.9 in
200 mm
1.32mm Coaxial
U.FL Plug
SMA Bulkhead Jack
50 Ohm