NLV32T-271J-EFD
Official logo for TDK
Manufacturer:TDK
Avnet Manufacturer Part #: NLV32T-271J-EFD
Secondary Manufacturer Part#: NLV32T-271J-EFD
Description Value
Ferrite
45 mA
28 Ohm
270 uH
±5%
1210 [3225 Metric]
2.2 mm
3.2 mm
NLV32-EFD Series
2.5 mm
6 MHz