NLV32T-221J-EF
Wirewound Inductor, 220 µH, 21 ohm, 7 MHz, 50 mA, 1210 [3225 Metric], NLV32-EF Series
Official logo for TDK
Manufacturer:TDK
Avnet Manufacturer Part #: NLV32T-221J-EF
Secondary Manufacturer Part#: NLV32T-221J-EF
Description Value
Ferrite
50 mA
21 Ohm
220 uH
±5%
1210 [3225 Metric]
Unshielded
2.2 mm
3.2 mm
NLV32-EF Series
2.5 mm
7 MHz