NLV32T-015J-PF
Official logo for TDK
Manufacturer:TDK
Avnet Manufacturer Part #: NLV32T-015J-PF
Secondary Manufacturer Part#: NLV32T-015J-PF
Description Value
Ferrite
450 mA
0.16 Ohm
15 nH
±5%
1210 [3225 Metric]
Unshielded
2.2 mm
3.2 mm
NLV32-PF Series
2.5 mm
2.1 GHz