MMZ0603S601ET000
Official logo for TDK
Manufacturer:TDK
Product Category: Ferrites, Ferrite Beads
Avnet Manufacturer Part #: MMZ0603S601ET000
Secondary Manufacturer Part#: MMZ0603S601ET000
Description Value
150 mA
1.6 Ohm
201
Surface Mount
600 Ohm
25
125 °C
-55 °C
0.3 mm
0.6 mm
MMZ-E Series
0.3 mm