CCG1R5-48-12SR
Module DC-DC 1-OUT 12V 0.13A 1.56W 6-Pin SMD
Official logo for TDK
Manufacturer:TDK
Avnet Manufacturer Part #: CCG1R5-48-12SR
Secondary Manufacturer Part#: 30AK8133
Description Value
Fixed, Adjustable
Surface Mount DIP
4:1
76 V
18 V
48 V
1.5 kV
1
130 mA
1.56 W
Regulated
12 V