CCG1R5-48-12DR
Module DC-DC 2-OUT ±12V ±0.065A 1.56W 6-Pin SMD
Official logo for TDK
Manufacturer:TDK
Avnet Manufacturer Part #: CCG1R5-48-12DR
Secondary Manufacturer Part#: CCG1R5-48-12DR
Description Value
Fixed
Surface Mount DIP
4:1
76 V
18 V
48 V
1.5 kV
2
65 mA
-65 mA
1.56 W
Regulated
12 V