B40900B7337M
Official logo for TDK
Manufacturer:TDK
Avnet Manufacturer Part #: B40900B7337M
Secondary Manufacturer Part#: B40900B7337M000
Description Value
330 uF
± 20%
Radial Can - SMD
0.018 Ohm
4000 hours @ 125°C
125 °C
-40 °C
10 mm
12.5 mm
AEC-Q200
35 V