ACM2520-301-2P-T002
Official logo for TDK
Manufacturer:TDK
Product Category: Inductors, SMD Common Mode Chokes
Avnet Manufacturer Part #: ACM2520-301-2P-T002
Secondary Manufacturer Part#: ACM2520-301-2P-T002
Description Value
400 mA
300 Ohm
660 nH
1008
1.2 mm
2.5 mm
ACM Series
2 mm