NRS6045T101MMGKV
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: NRS6045T101MMGKV
Secondary Manufacturer Part#: NRS6045T101MMGKV
Description Value
466 mOhm
100 uH
20
SMD
Shielded
4.5 mm
6 mm
NRS Series
6 mm
900 mA
1.2 A