NRS6045T100MMGK
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: NRS6045T100MMGK
Secondary Manufacturer Part#: 08AH2191
Description Value
0.046 Ohm
10 uH
20
4.5 mm
6.2 mm
NRS Series
6.2
2.4 A
3.1 A