NRS6012T150MMGJ
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: NRS6012T150MMGJ
Secondary Manufacturer Part#: NRS6012T150MMGJ
Description Value
295 mOhm
15 uH
20
Shielded
1.2 mm
6.2 mm
NRS Series
6.2 mm
950 mA
1.1 A