NRS4018T101MDGJV
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: NRS4018T101MDGJV
Secondary Manufacturer Part#: NRS4018T101MDGJV
Description Value
1.45 Ohm
100 uH
20
SMD
Shielded
1.8 mm
4 mm
NRS Series
4 mm
330 mA
490 mA