NR3015T1R0N
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: NR3015T1R0N
Secondary Manufacturer Part#: NR3015T1R0N
Description Value
36
1 uH
30
Shielded
1.5 mm
3 mm
NR Series
3 mm
2.1 A
2.1 A