MDJE4040T100MM
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: MDJE4040T100MM
Secondary Manufacturer Part#: MDJE4040T100MM
Description Value
0.51 Ohm
10 uH
±20%
0.95 mm
4 mm
MCOIL MD series
4 mm
1.1 A
1.4 A