MDJE2020T4R7MM
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: MDJE2020T4R7MM
Secondary Manufacturer Part#: MDJE2020T4R7MM
Description Value
0.475 Ohm
4.7 uH
±20%
0.95 mm
2 mm
MCOIL MD series
2 mm
850 mA
1.2 A