MBKK1608H3R3M
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: MBKK1608H3R3M
Secondary Manufacturer Part#: MBKK1608H3R3M
Description Value
600 mA
0.152 Ohm
3.3 uH
±20%
1 mm
1.6 mm
MCOIL MB-H Series
0.8 mm