MAMK2520T1R0M
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: MAMK2520T1R0M
Secondary Manufacturer Part#: MAMK2520T1R0M
Description Value
59 mOhm
1 uH
20
1008 [2520 Metric]
Shielded
1.2 mm
2.5 mm
MA Series
2 mm
3.1 A
3.6 A