LBM2016T6R8JV
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: LBM2016T6R8JV
Secondary Manufacturer Part#: LBM2016T6R8JV
Description Value
240
6.8 uH
5
1.6 mm
2 mm