LBM2016T560JV
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: LBM2016T560JV
Secondary Manufacturer Part#: LBM2016T560JV
Description Value
95
56 uH
5
1.6 mm
2 mm