LBM2016T1R8JV
Ind Chip Wirewound 1.8uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor 345mA 0806 Embossed T/R
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: LBM2016T1R8JV
Secondary Manufacturer Part#: LBM2016T1R8JV
Description Value
345
1.8 uH
5
1.6 mm
2 mm