LBC2518T471KV
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: LBC2518T471KV
Secondary Manufacturer Part#: LBC2518T471KV
Description Value
50
470 uH
10
1.8 mm
2.5 mm