LBC2518T3R3MV
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: LBC2518T3R3MV
Secondary Manufacturer Part#: LBC2518T3R3MV
Description Value
560
3.3 uH
20
1.8 mm
2.5 mm