LBC2518T330MV
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: LBC2518T330MV
Secondary Manufacturer Part#: LBC2518T330MV
Description Value
185
33 uH
20
1.8 mm
2.5 mm