LB2518T6R8MV
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: LB2518T6R8MV
Secondary Manufacturer Part#: LB2518T6R8MV
Description Value
195
6.8 uH
20
1.8 mm
2.5 mm