FBMH3225HM601NTV
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Product Category: Ferrites, Ferrite Beads
Avnet Manufacturer Part #: FBMH3225HM601NTV
Secondary Manufacturer Part#: FBMH3225HM601NTV
Description Value
3 A
42 MOhm
1210
SMD
600 Ohm
30
125 °C
-40 °C
2.5 mm
3.2 mm