CBMF1608T100K
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: CBMF1608T100K
Secondary Manufacturer Part#: CBMF1608T100K
Description Value
Ferrite
380 mA
360 mOhm
10 uH
10
0603 [1608 Metric]
Unshielded
1 mm
1.8 mm
CB Series
1 mm
380 mA
115 mA
32 MHz