CB2518T100M
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: CB2518T100M
Secondary Manufacturer Part#: CB2518T100M
Description Value
820 mA
0.25 Ohm
10 uH
20
1007 [2518 Metric]
2 mm
2.7 mm
CB Series
2
30 MHz