BRL2012T150M
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: BRL2012T150M
Secondary Manufacturer Part#: BRL2012T150M
Description Value
1 Ohm
15 uH
20
0805 [2012 Metric]
Unshielded
1 mm
2.2 mm
BR Series
1.45 mm
300 mA
220 mA