RNMF14FTD33R2
Res Metal Film 33.2 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
Manufacturer:Stackpole
Product Category: Resistors, Through Hole Resistors
Avnet Manufacturer Part #: RNMF14FTD33R2
Secondary Manufacturer Part#: RNMF14FTD33R2
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.25 W
1.78 mm
3.3 mm
33.2
Metal Film
100.0000 ppm/°C