RNF18FTD953K
Res Metal Film 953K Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
Resistors, Through Hole Resistors
Avnet Manufacturer Part #: RNF18FTD953K
Secondary Manufacturer Part#: RNF18FTD953K
|---|---|---|
| MSL 1 - Unlimited | ||
| 155 °C | ||
| -55 °C | ||
| 0.125 W | ||
| 1.8 mm | ||
| 3.3 mm | ||
| 100.0000 ppm/°C |