RNF18FTD634K
Res Metal Film 634K Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
Manufacturer:Stackpole
Product Category: Resistors, Through Hole Resistors
Avnet Manufacturer Part #: RNF18FTD634K
Secondary Manufacturer Part#: RNF18FTD634K
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.125 W
1.8 mm
3.3 mm
634
100.0000 ppm/°C