RNCF1206BTE8K25
Manufacturer:Stackpole
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: RNCF1206BTE8K25
Secondary Manufacturer Part#: RNCF1206BTE8K25
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.125 W
3.2 mm
RNCF Series
1.6
Precision
25.0000 ppm/°C
200 V