CFF12JT2K70
Manufacturer:Stackpole
Product Category: Resistors, Through Hole Resistors
Avnet Manufacturer Part #: CFF12JT2K70
Secondary Manufacturer Part#: CFF12JT2K70
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.5 W
2.7 mm
8.5 mm
22.7
Carbon Film
-500, 0 ppm/°C