SIT1602BI-83-33E-28.636300T
Manufacturer:SiTime
Avnet Manufacturer Part #: SIT1602BI-83-33E-28.636300T
Secondary Manufacturer Part#: SIT1602BI-83-33E-28.636300T
Description Value
50 ppm
15 pF
85 °C
-40 °C
QFN
3.3 V