SIT1602BI-22-28E-66.666660D
Manufacturer:SiTime
Avnet Manufacturer Part #: SIT1602BI-22-28E-66.666660D
Secondary Manufacturer Part#: SIT1602BI-22-28E-66.666660D
Description Value
25 ppm
15 pF
85 °C
-40 °C
QFN
2.8 V