XLL736300.000000I
SMD Crystal Oscillator 300MHz 3.3V 6-Pin CLCC
Manufacturer:Renesas Electronics
Avnet Manufacturer Part #: XLL736300.000000I
Secondary Manufacturer Part#: XLL736300.000000I
Description Value
300 MHz
100 ppm
85 °C
-40 °C
CLCC
3.3 V