X9317WM8IZ-2.7T1
Manufacturer:Renesas Electronics
Avnet Manufacturer Part #: X9317WM8IZ-2.7T1
Secondary Manufacturer Part#: X9317WM8IZ-2.7T1
Description Value
MSOP
Surface Mount
8
85 °C
-40 °C
Non-Volatile
10 kOhm
5.5 V
2.7 V