PE-1812ACC220STS
Choke, Common Mode, 22 uH, 1.2 kOhm, 310 mA, 1812 [4532 Metric]
Manufacturer:Pulse Electronics
Product Category: Inductors, SMD Common Mode Chokes
Avnet Manufacturer Part #: PE-1812ACC220STS
Secondary Manufacturer Part#: PE-1812ACC220STS
Description Value
310 mA
1.2 kOhm
22 uH
1812 [4532 Metric]
3 mm
4.5 mm
1812 ACC Series
3.2 mm